| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Post Fixing Device Schneider Electric Galvanized Steel Ø215mm 100kg for PLM54/64 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Priedo tipas | Montavimo stulpas |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480192517 |
| Plotis | 395 mm |
| Aukštis | 45 mm |
| Gylis | 32.5 mm |