| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PORTIER LICHTMODUUL WIT |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000349 |
| Modelis | Apšvietimas |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480161506 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 95 mm |
| Aukštis | 95 mm |
| Gylis | 58 mm |
| Darbinė įtampa | 0 V |
| Mygtukų su varpeliu skaičius | 0 |
| Instaliacinis metodas | Nepriklausomas nuo sistemos |
| Kameros atidarymo kampas | 0 ° |
| Su funkcija diena/naktis | No |
| Vartotojų skaičius | 0 |