| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PORTIER BELDRUKKERM. (4 TOETSEN) ZILVER |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 6990 00 |
| ETIM | EC000349 |
| Modelis | Paspaudžiamas mygtukas |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480161377 |
| Spalva | Sidabrinis |
| Plotis | 95 mm |
| Aukštis | 95 mm |
| Gylis | 33 mm |
| Darbinė įtampa | 0 V |
| Mygtukų su varpeliu skaičius | 4 |
| Instaliacinis metodas | Šynos sistema |
| Suderinama su klausos aparatu | No |
| Kameros atidarymo kampas | 0 ° |
| PTZ funkcija (švytavimas/palinkimas/priartinimas | No |
| Rankinio reguliavimo foto aparatas | No |
| Su funkcija diena/naktis | Yes |
| Vartotojų skaičius | 4 |