| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PS530D43 PolySafe depth-exten. IP54 1250x750x320 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002528 |
| Plotis | 750 mm |
| Aukštis | 1000 mm |
| Gylis | 320 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815254253 |