| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | polyester insulatedl enclosure, VigiComPact NSX100/160, with black extended rotary handle, IP55, IK08 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Electrical Enclosures
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP55 |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480022418 |
| Plotis | 270 mm |
| Modelis | Montuojama ant paviršiaus |
| Aukštis | 540 mm |
| Gylis | 235 mm |
| Su permatomu gaubtu | Yes |
| Tinka avariniam sustabdymui | No |