| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Polyester canopy for PLA enclosure W500xD320 mm - RAL7035 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000744 |
| Su kabelio įeiga | No |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Paviršiaus tipas | Neapdorotas |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480777394 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606480777394 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 500 mm |
| Aukštis | 38 mm |
| Gylis | 320 mm |
| RAL numeris | 7035 |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 500 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 320 mm |
| Su nuorinimu | No |
| Tinka įrengimui lauke | Yes |
| Tinka stogo apkalimui lentomis | Yes |
| Tinka dugno lentoms | No |