| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | AR891663 Tempory service enc ARIA75-32A |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7318 1900 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Modelis | Montavimo rinkinys |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 230 mm |
| Tinka pastato korpuso aukščiui | 514 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815235481 |
| Spalva | Cinkas |
| Plotis | 497 mm |
| Aukštis | 43 mm |
| Gylis | 57 mm |
| Medžiaga | Metalas |