| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | High voltage halogen lamp Philips Plusline 118mm 2y 120W R7s 230V 1BB |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | R7s |
| Šviesos srautas | 2220 lm |
| Bendras ilgis | 118 mm |
| Diametras | 11 mm |
| Lempos forma | Vamzdelis, dvigubas galas |
| Lempos įtampa | 230 V |
| Spalvos temperatūra | 2900 K |
| Lempos galia | 120 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8727900852165 |
| Pakavimo lygis 2 | 8727900852189 |
| Pakavimo lygis 3 | 8727900852165 |
| Energijos taupymo klasė | D |
| Apsauga nuo UV spindulių | No |
| Susuktas stiklas | No |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 2000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 120 kWh |
| Lempų žymėjimas | Kita |
Mains-voltage halogen linear lamp with superior quality and reliability. Offers very long lifetime and crisp halogen light. Ideal solution for decorative luminaires and for security or task lighting floodlights.