| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PLUG-IN CHARGER FOR HE9 BASIC |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000359 |
| Didelio greičio baterijų įkroviklis | No |
| Tiekimo įtampos dažnis | 50 Hz |
| Su iškrovos funkcija | No |
| Įkrovimo įtampa | 100-240 V |
| Nominali įtampa nuo / iki | 100-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217438417 |