| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PLUG-IN BRIDGE, 10PTS FOR 6MM² TERMINAL BLOCKS, BLUE |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000489 |
| Modelis | Paspaudžiamo tipo sąrama |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480534249 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606480534249, 3606480534243 |
| Pakavimo lygis 3 | 3606480534247 |
| Montavimo metodas | Prijungiamas |
| Spalva | Mėlynas |
| Izoliuotas | Yes |
| Nustatyta įtampa | 0 V |
| Modulinis atstumas | 8 mm |
| Tiltinių gnybtų skaičius | 10 |
| Su apsauga nuo smūgio | Yes |
| Nominali srovė In | 50 A |
| Versija „Ex e“, su kuria atliktas sprogumo bandymas | No |