| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PLUG 16A-2P-24V |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000017 |
| Maitinimo tinklo įtampa | 24 V |
| Ex klasė | IIC |
| Polių skaičius | 2 |
| Korpuso medžiaga | Varinis |
| Paviršiaus apdailos kontaktai | Neapdorotas |
| Kontaktinė medžiaga | Kita |
| Skirtas „Ex“ zonai su dujomis | 1, 2 |
| Įtampa pagal EN 60309-2 | 20-25 V (50+60 Hz) violetinis |
| Skirtas dulkėtai „Ex“ zonai | Nėra |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217416859 |
| Nominali srovė | 16 A |
| Modelis | Kištukas |
| Kabelio įeiga | Tiesus |
| Apsauginis kontaktas | No |
| Darbas, apmokamas pagal išdirbtas valandas | 12 h |
| Identifikacijos spalva | Purpurinė/ violetinė |