| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PLINT VOOR KABEL BOVENINGANG IP23 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | AT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000721 |
| Modelis | Kita |
| Medžiaga | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 3389118370654 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Maks. apkrovos galia | 26 kg |
| Tinka orinimui / nuorinimui | No |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 0 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis | 0 mm |
| Tinka įrengimui lauke | No |
| Tinka kabelio nukreipimui | Yes |