| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PLANETE 2-400 ATEX ADR CGLine+ |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001957 |
| Plotis | 0.001 mm |
| Ilgis | 0.001 mm |
| Aukštis / gylis | 0.001 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191816353 |
| Su lempa | No |
| Atsparumas liepsnai - „D“ | No |
| Su nuotolinio jungiklio jungtimi | No |
| Piktograma | No |