| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 2CDB710008R0000 Wiring Accessories |
| Prekės ženklas | Busch-Jaeger |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000125 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Spalva | Baltas |
| Be halogeno | No |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Kita |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Įrenginio plotis | 81 mm |
| Įrenginio aukštis | 81 mm |
| Įrenginio gylis | 48 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 5413656007593 |