PL6-C40/3N Miniature circuit breaker (MCB), 40 A, 3p+N, characteristic: C image 1
PL6-C40/3N Miniature circuit breaker (MCB), 40 A, 3p+N, characteristic: C image 2
PL6-C40/3N Miniature circuit breaker (MCB), 40 A, 3p+N, characteristic: C thumbnail 1
PL6-C40/3N Miniature circuit breaker (MCB), 40 A, 3p+N, characteristic: C thumbnail 2
Miniature circuit breaker (MCB), 40 A, 3p+N, characteristic: C
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 4015081066742
MPN: 106914
Pakuotė: 1
Dėžė: 3
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas PL6-C40/3N Miniature circuit breaker (MCB), 40 A, 3p+N, characteristic: C
Prekės ženklas EATON
Kategorijos Automatizuoti jungikliai 40A
Kilmės šalis* RS
Suderintos sistemos kodas 8536 3030 00
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 40 A
Nustatyta įtampa 230 V
Išleidimo charakteristika B
Modulinių tarpų skaičius plotyje 4
Polių skaičius (bendras) 4
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 6 kA
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji srovė
Suprojektuotas gylis 70.5 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 440 V
Srovės apribojimo klasė 3
Įtampos perviršiaus kategorija 3
Užterštumo laipsnis 2
Apsaugotas nuo sprogimo No
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 3
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį Yes
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 1-25 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 1-25 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -25-75 °C
Lygiai montuojama instaliacija No
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 6 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 0 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 0 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 4 kV
Aprašymas
Miniature circuit breaker (MCB), PL6, 3-pole+N, tripping characteristic: C, rated current In: 40 A, rated switching capacity according to IEC/EN 60898-1: 6 kA, Switchgear for residential and commercial applications