| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PL-S 9W BLB/4P 1CT/6X10CC |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3190 00 |
| ETIM | EC002962 |
| Lizdas | 2G7 |
| Užtamsinamas | No |
| Bendras ilgis | 152 mm |
| Diametras | 28 mm |
| Juoda lempa | Yes |
| Lempos įtampa | 60 V |
| UV spinduliuotės rūšis | UV-A |
| Tinka orui dezinfekuoti | No |
| Tinka asmeninei gerovei | No |
| Tinka vabzdžių gaudyklei | No |
| Tinka taikymui medicinoje | No |
| Tinka reprografijai | No |
| Saulės rauginimas, įdegis | No |
| Tinkamas vandeniui dezinfekuoti | No |
| Lempos galia | 9 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8711500950932 |
| Pakavimo lygis 2 | 8711500950956 |
| Pakavimo lygis 3 | 8711500950932 |
| Integruotas starteris | No |
| Degimo padėtis | Bet kuris |
| Lempos forma | Strypas |
| Reikalingas išorinis įdegiklis | Yes |
| Reikalingas išorinis balastas | No |
| Lempa | Nešiojama fluorescencinė lempa |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 8000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 11 kWh |
| Gyvsidabrio kiekis | 3 mg |
PL-S Blacklight Blue is een speciale compacte laagvermogen-fluorescentielamp die langgolvige UV-straling produceert voor detectie- en analysedoeleinden in archeologie, geldcontrole, forensische wetenschap, voedingsmiddelenindustrie, geneeskunde, mineralogie en filatelie, maar ook voor speciale effecten in nachtclubs, disco's, theaters en reclameverlichting. De 2-pins uitvoering is ontworpen om te kunnen werken op een elektromagnetisch VSA; de 4-pins uitvoering is ontworpen om te kunnen werken op een elektronisch VSA. Beide uitvoeringen zijn voorzien van een ´steek in/trek uit´-lampvoet.