| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PL PICTOGRAM LEFT EXIT LWRD FOR EE11PL |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000479 |
| Plotis | 140 mm |
| Modelis | Įdėklo lakštas/ plokštė |
| Dvišonis | Yes |
| Piktogramos reikšmė | Evakuacinis išėjimas |
| Ilgis | 460 mm |
| Kryptis | Į KAIRĘ |
| Atpažinimo atstumas | 12 m |
| Pakavimo lygis 1 | 8435156912099 |