PKST0700 Main Distribution Board image 1
PKST0700 Main Distribution Board image 2
PKST0700 Main Distribution Board image 3
PKST0700 Main Distribution Board image 4
PKST0700 Main Distribution Board image 5
PKST0700 Main Distribution Board thumbnail 1
PKST0700 Main Distribution Board thumbnail 2
PKST0700 Main Distribution Board thumbnail 3
PKST0700 Main Distribution Board thumbnail 4
PKST0700 Main Distribution Board thumbnail 5
N.2 ROOF KIT IP31/41 LEFT COL.L=600MM
EAN: 8015646811370
MPN: 1STQ001911B0000
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas PKST0700 Main Distribution Board
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8015646811370
Kiti techniniai duomenys
Spalva Kita
Plotis 699.5 mm
Aukštis 79.1 mm
Gylis 3 mm
Aprašymas
n.2 roof kit ip31/41 left col.p=700mm