PKST0400 Main Distribution Board image 1
PKST0400 Main Distribution Board image 2
PKST0400 Main Distribution Board image 3
PKST0400 Main Distribution Board image 4
PKST0400 Main Distribution Board thumbnail 1
PKST0400 Main Distribution Board thumbnail 2
PKST0400 Main Distribution Board thumbnail 3
PKST0400 Main Distribution Board thumbnail 4
N.2 ROOF KIT IP31/41 LEFT COL.L=300MM
EAN: 8015646811349
MPN: 1STQ001908B0000
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas PKST0400 Main Distribution Board
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8015646811349
Kiti techniniai duomenys
Spalva Kita
Plotis 399.5 mm
Aukštis 79.1 mm
Gylis 3 mm
Aprašymas
n.2 roof kit ip31/41 left col.l=400mm