PKST0300 Main Distribution Board image 1
PKST0300 Main Distribution Board image 2
PKST0300 Main Distribution Board image 3
PKST0300 Main Distribution Board image 4
PKST0300 Main Distribution Board image 5
PKST0300 Main Distribution Board thumbnail 1
PKST0300 Main Distribution Board thumbnail 2
PKST0300 Main Distribution Board thumbnail 3
PKST0300 Main Distribution Board thumbnail 4
PKST0300 Main Distribution Board thumbnail 5
N.2 ROOF KIT IP31/41 LEFT COL.L=250MM
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 8015646811332
MPN: 1STQ001907B0000
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas PKST0300 Main Distribution Board
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Montavimo komponentai
Suderintos sistemos kodas 8538 1000 00
ETIM EC000744
Medžiaga Plienas
Paviršiaus tipas Kita
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8015646811332
Kiti techniniai duomenys
Spalva Kita
Plotis 349.5 mm
Aukštis 79.1 mm
Gylis 3 mm
RAL numeris 7035
Su nuorinimu No
Tinka įrengimui lauke No
Tinka stogo apkalimui lentomis Yes
Tinka dugno lentoms No
Atsisiuntimai
Aprašymas
n.2 roof kit ip31/41 left col.l=300mm