| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PK Mounting plate, WH: 150x150 mm |
| Prekės ženklas | Rittal |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4028177140097 |
| Pakavimo lygis 2 | 4028177140097 |
| Pakavimo lygis 3 | 4028177140097 |
| Plotis | 182 mm |
| Aukštis | 150 mm |
| Skylių pramušimas | No |