| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PIPE CLAMP R12 HOT GALVANIZED 1SET=2 PCS |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 30 mm |
| Aukštis | 51 mm |
| Priedo tipas | Montavimo rinkinys |
| Ilgis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217425486 |
| Spalva | Chrominis |
| Diametras | 44 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Permatomas | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |