| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PILA LED GU10 350lm 120D 2700K ND |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 4 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W GU10 LED lemputės (taškinės), 2700K GU10 lemputės |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energijos klasė | G |
| EPREL – Europos energijos vartojimo efektyvumo etikete ženklinamų gaminių registras | 1365551 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4 W |
| Šviesos srautas | 350 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8727900972573 |
| Pakavimo lygis 2 | 8727900972573 |