| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PICTO EN & ARB "EXIT" RL, FlexiTech |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000479 |
| Plotis | 102.5 mm |
| Modelis | Įdėklo lakštas/ plokštė |
| Medžiagos storis | 0.1 mm |
| Dvišonis | No |
| Piktogramos reikšmė | Išėjimas |
| Ilgis | 208 mm |
| Kryptis | Kita |
| Atpažinimo atstumas | 20 m |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191807559 |