Photoelectric sensors XU, XUX, receiver, Sn 40 m, 24...240VAC/DC, terminals
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 3389110170436
MPN: XUX2ARCNT16R
Pakuotė: 1
Dėžė: 22
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 5-10 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Photoelectric sensors XU, XUX, receiver, Sn 40 m, 24...240VAC/DC, terminals
Prekės ženklas Telemecanique
Kategorijos Fotoelektriniai jutikliai
Kilmės šalis* FR
ETIM EC002716
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Korpuso medžiaga Plastikinis
Aplinkos temperatūra -25-55 °C
Išjungimo išvesties tipas Relės kontaktas
Jungiklio funkcijos tipas Kita
Šviesos tipas Infraraudonųjų spindulių šviesa
Vienkryptės sistemos pristatymo apimtis Imtuvas
Saugos lauko perdavimo diapazonas 0 m
Saugos tipas pagal IEC 61496-1 1
Daviklio bangų ilgis 0 nm
Saugos laipsnis (IP) IP65
Jungiklio funkcija Tamsos jungiklis
Nominalus perjungimo atstumas 40000 mm
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3389110170436
Pakavimo lygis 2 3389110170434
Kiti techniniai duomenys
Maks. išeigos srovė 3000 mA
Pritaikytas saugumo funkcijoms No
Atsidarymo kampas 0 °
Su laiko funkcija No
Perjungimo dažnis 20 Hz
Puslaidininkinių išvesčių su signalizavimo funkcija skaičius 0
Energiją naudojančių kontaktinių išvesčių su signalizavimo funkcija skaičius 1
Apsaugotų puslaidininkinių išvesčių skaičius 0
Apsaugotų energiją naudojančių kontaktinių išvesčių skaičius 0
Sąsajos, skirtos saugos komunikacijai, tipas Kita
Elektrinės jungties tipas Varžto jungtis
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 24-240 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 24-240 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 24-240 V
Operacijos vykdytojo saugos klasė 0 saugos klasė
Nustatymo procedūra Mokymo režimas
Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dujoms Nėra
Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dulkėms Nėra
Korpuso konstrukcijos tipas Kuboidas
Lazerio apsaugos klasė Kita
Šviesos taškas 0 mm²
Maks. apsaugotos išvesties srovė 0 mA
Min. reflektoriaus atstumas 30000 mm
Su pasrovinių perjungimo įrenginių stebėjimo funkcija No
Su perkrovimo blokiruote No
Reakcijos laikas 25 ms
OSSD perjungimo įtampa, kai būsena - „aukštas“ 0 V
Įspėjimas prieš gedimą No
Optinio paviršiaus medžiaga Plastikinis
Kabelio apvalkalo medžiaga Kita
Analoginė išvestis 0 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA No
Analoginė išvestis -10 V ... +10 V No
Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA No
AWG skaičius 0
Su davikliu 30 mm
Daviklio diametras 0 mm
Daviklio aukštis 92 mm
Su analogine komunikacijos sąsaja No
Su komunikacijos sąsaja „AS-Interface“ No
Su komunikacijos sąsaja „CANOpen“ No
Su komunikacijos sąsaja „DeviceNet“ No
Su komunikacijos sąsaja „Ethernet“ No
Su komunikacijos sąsaja INTERBUS No
Su komunikacijos sąsaja PROFIBUS No
Su komunikacijos sąsaja RS 232 No
Su komunikacijos sąsaja RS 422 No
Su komunikacijos sąsaja RS 485 No
Su komunikacijos sąsaja SSD No
Su komunikacijos sąsaja SSI No
Daviklio ilgis 77 mm
Maks. perjungimo atstumas 60000 mm
Įtrauktas reflektorius No
Su kita analogine išvestimi No
Atsisiuntimai
Aprašymas
This compact design single mode (thru-beam system) photo-electric receiver has a PBT case. It has a supply voltage of 24V to 240V AC/DC. This mono-mode rectangular photoelectric receiver has a painted aluminium and polyamide construction, is mountable directly on a surface or bracket, thanks to its 4 fixing points. It has VALOX® PBT high strength case ideal for high temperature environments and PMMA scratch-resistant lens for maximum sensor durability. 2 LED display allows to identify status of the sensor and beam instability, to facilitate troubleshooting. IP65 and IP67 protection makes this product ready for the harshest environments. It can operate in very cold (-25°C) and hot environments (+55°C). It provides double insulation for better people and system protection from electrical shocks. It is CSA and UL certified.