Photoelectric sensors XU, XUK, polarised, Sn 6 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m image 1
Photoelectric sensors XU, XUK, polarised, Sn 6 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 3389110164602
MPN: XUK9ARCNL2
Pakuotė: 1
Dėžė: 22
Padėklas: 352
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 5-10 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Photoelectric sensors XU, XUK, polarised, Sn 6 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Prekės ženklas Telemecanique
Kategorijos Fotoelektriniai jutikliai
Kilmės šalis* ID
ETIM EC002717
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Korpuso medžiaga Plastikinis
Aplinkos temperatūra -25-55 °C
Išjungimo išvesties tipas Relės kontaktas
Jungiklio funkcijos tipas Perjungiamas kontaktas (NO/NC)
Šviesos tipas Poliarizuota raudonoji šviesa
Saugos lauko perdavimo diapazonas 0 m
Saugos tipas pagal IEC 61496-1 1
Daviklio bangų ilgis 0 nm
Saugos laipsnis (IP) IP65
Jungiklio funkcija Tamsos jungiklis
Nominalus perjungimo atstumas 5000 mm
Kiti techniniai duomenys
Maks. išeigos srovė 3000 mA
Pritaikytas saugumo funkcijoms No
Su laiko funkcija No
Perjungimo dažnis 20 Hz
Puslaidininkinių išvesčių su signalizavimo funkcija skaičius 1
Energiją naudojančių kontaktinių išvesčių su signalizavimo funkcija skaičius 0
Apsaugotų puslaidininkinių išvesčių skaičius 0
Apsaugotų energiją naudojančių kontaktinių išvesčių skaičius 0
Sąsajos, skirtos saugos komunikacijai, tipas Kita
Elektrinės jungties tipas Kabelio spindulys
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 24-240 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 24-240 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 24-240 V
Operacijos vykdytojo saugos klasė 0 saugos klasė
Nustatymo procedūra Kita
Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dujoms Nėra
Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dulkėms Nėra
Korpuso konstrukcijos tipas Kuboidas
Lazerio apsaugos klasė Nėra
Šviesos taškas 0 mm²
Maks. apsaugotos išvesties srovė 100 mA
Min. reflektoriaus atstumas 1000 mm
Su pasrovinių perjungimo įrenginių stebėjimo funkcija No
Su perkrovimo blokiruote No
Reakcijos laikas 25 ms
OSSD perjungimo įtampa, kai būsena - „aukštas“ 0 V
Įspėjimas prieš gedimą No
Optinio paviršiaus medžiaga Plastikinis
Analoginė išvestis 0 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA No
Analoginė išvestis -10 V ... +10 V No
Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA No
Su davikliu 18 mm
Daviklio diametras 0 mm
Daviklio aukštis 50 mm
Su analogine komunikacijos sąsaja No
Su komunikacijos sąsaja „AS-Interface“ No
Su komunikacijos sąsaja „CANOpen“ No
Su komunikacijos sąsaja „DeviceNet“ No
Su komunikacijos sąsaja „Ethernet“ No
Su komunikacijos sąsaja INTERBUS No
Su komunikacijos sąsaja PROFIBUS No
Su komunikacijos sąsaja RS 232 No
Su komunikacijos sąsaja RS 422 No
Su komunikacijos sąsaja RS 485 No
Su komunikacijos sąsaja SSD No
Su komunikacijos sąsaja SSI No
Daviklio ilgis 50 mm
Maks. perjungimo atstumas 8000 mm
Įtrauktas reflektorius Yes
Su kita analogine išvestimi No
Atsisiuntimai
Aprašymas
This compact design single mode (reflex system) photo-electric sensor has a PBT case. It has a supply voltage of 24V to 240V AC/DC. This mono-mode rectangular photoelectric sensor has a plastic body, is mountable directly on a surface or bracket, thanks to its 3 fixing points. It has VALOX® PBT high strength case ideal for high temperature environments and PMMA scratch-resistant lens for maximum sensor durability. 1 LED display allows to identify status of the sensor. IP65 protection makes this product ready for the harshest environments. It can operate in very cold (-25°C) and hot environments (+55°C). It provides double insulation for better people and system protection from electrical shocks. It is CSA and UL certified.