Photoelectric sensors XU, XUK, BGS, Sn 0.7 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m image 1
Photoelectric sensors XU, XUK, BGS, Sn 0.7 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 3389119053990
MPN: XUK8ARCTL2
Pakuotė: 1
Dėžė: 22
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 5-10 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Photoelectric sensors XU, XUK, BGS, Sn 0.7 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Prekės ženklas Telemecanique
Kategorijos Fotoelektriniai jutikliai
Kilmės šalis* ID
ETIM EC002719
Reguliavimo diapazonas 0-310 mm
Perjungimo dažnis 20 Hz
Reakcijos laikas 2 ms
Maks. perjungimo atstumas 310 mm
Jungiklio funkcija Šviesos jungiklis
Nominalus perjungimo atstumas 750 mm
Trianguliacija Tolygus foninis išnykimas
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3389119053990
Pakavimo lygis 2 3389119053994
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Maks. išeigos srovė 35 mA
Korpuso medžiaga Plastikinis
Pritaikytas saugumo funkcijoms No
Aplinkos temperatūra -30-70 °C
Su laiko funkcija No
Puslaidininkinių išvesčių su signalizavimo funkcija skaičius 0
Energiją naudojančių kontaktinių išvesčių su signalizavimo funkcija skaičius 0
Apsaugotų puslaidininkinių išvesčių skaičius 0
Apsaugotų energiją naudojančių kontaktinių išvesčių skaičius 0
Sąsajos, skirtos saugos komunikacijai, tipas Kita
Elektrinės jungties tipas Kabelio spindulys
Išjungimo išvesties tipas Kita
Jungiklio funkcijos tipas Perjungiamas kontaktas (NO/NC)
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 24-240 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 24-240 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 24-240 V
Operacijos vykdytojo saugos klasė 0 saugos klasė
Nustatymo procedūra Kita
Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dujoms Kita
Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dulkėms Kita
Korpuso konstrukcijos tipas Kuboidas
Lazerio apsaugos klasė Kita
Šviesos tipas Lazerio diodas, infraraudonoji šviesa
Šviesos taškas 0 mm²
Maks. apsaugotos išvesties srovė 100 mA
Min. reflektoriaus atstumas 0 mm
Su pasrovinių perjungimo įrenginių stebėjimo funkcija No
Su perkrovimo blokiruote No
Saugos lauko perdavimo diapazonas 0 m
OSSD perjungimo įtampa, kai būsena - „aukštas“ 0 V
Saugos tipas pagal IEC 61496-1 1
Įspėjimas prieš gedimą No
Daviklio bangų ilgis 0 nm
Optinio paviršiaus medžiaga Plastikinis
Kabelio apvalkalo medžiaga PVC
Saugos laipsnis (IP) IP65
Analoginė išvestis 0 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA No
Analoginė išvestis -10 V ... +10 V No
Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA No
AWG skaičius 0
Su davikliu 18 mm
Daviklio diametras 0 mm
Daviklio aukštis 50 mm
Su analogine komunikacijos sąsaja No
Su komunikacijos sąsaja „AS-Interface“ No
Su komunikacijos sąsaja „CANOpen“ No
Su komunikacijos sąsaja „DeviceNet“ No
Su komunikacijos sąsaja „Ethernet“ No
Su komunikacijos sąsaja INTERBUS No
Su komunikacijos sąsaja PROFIBUS No
Su komunikacijos sąsaja RS 232 No
Su komunikacijos sąsaja RS 422 No
Su komunikacijos sąsaja RS 485 No
Su komunikacijos sąsaja SSD No
Su komunikacijos sąsaja SSI No
Daviklio ilgis 50 mm
Įtrauktas reflektorius No
Su kita analogine išvestimi No
Atsisiuntimai
Aprašymas
This product is part of the XU range, an offer of photoelectric sensors. This general purpose single mode photoelectric sensor in XUK compact 50mm x 50mm design. It has a diffuse with background suppression detection system. It supports 0.75m diffuse with background suppression nominal sensing distance and 1 change over discrete output signal. It is furnished with 2m cable for electrical connection. It is an IP65 rated product. It is a photoelectric sensor with a rated supply voltage of 24V to 240V AC/DC, a no-load current consumption of ≤35mA and a switching frequency of ≤20Hz.It has infrared diffuse with background suppression emission and 2 LEDs. The enclosure is made of PBT with PMMA lens. Its dimensions are 18mm (Width) x 50mm (Depth) x 50mm (Height) and weighs 0.15kg. It is ideal for material handling, packaging, labelling, assembly, lift, escalators or food and beverage industries. This product is certified by CE and Ecolab.