Photoelectric sensors XU, XU9, polarised, Sn 2 m, 24...240VAC/DC, 1/2" image 1
Photoelectric sensors XU, XU9, polarised, Sn 2 m, 24...240VAC/DC, 1/2"
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 3389110736571
MPN: XU9M18MA230K
Pakuotė: 1
Dėžė: 11
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 5-10 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Photoelectric sensors XU, XU9, polarised, Sn 2 m, 24...240VAC/DC, 1/2"
Prekės ženklas Telemecanique
Kategorijos Fotoelektriniai jutikliai
Kilmės šalis* FR
ETIM EC002717
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Korpuso medžiaga Metalas
Aplinkos temperatūra -25-55 °C
Jungiklio funkcijos tipas Įprastai atviras kontaktas (NO)
Šviesos tipas Poliarizuota raudonoji šviesa
Saugos lauko perdavimo diapazonas 0 m
Saugos tipas pagal IEC 61496-1 1
Daviklio bangų ilgis 0 nm
Saugos laipsnis (IP) IP67K
Jungiklio funkcija Šviesos/ tamsos jungiklis
Nominalus perjungimo atstumas 2000 mm
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3389110736571
Pakavimo lygis 2 3389110736579
Kiti techniniai duomenys
Maks. išeigos srovė 200 mA
Pritaikytas saugumo funkcijoms No
Su laiko funkcija No
Perjungimo dažnis 25 Hz
Puslaidininkinių išvesčių su signalizavimo funkcija skaičius 1
Energiją naudojančių kontaktinių išvesčių su signalizavimo funkcija skaičius 0
Apsaugotų puslaidininkinių išvesčių skaičius 1
Apsaugotų energiją naudojančių kontaktinių išvesčių skaičius 0
Sąsajos, skirtos saugos komunikacijai, tipas Kita
Elektrinės jungties tipas 1/2 colių jungtuvas
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 24-240 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 24-240 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 24-240 V
Operacijos vykdytojo saugos klasė 0 saugos klasė
Nustatymo procedūra Kita
Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dujoms Nėra
Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dulkėms Nėra
Korpuso konstrukcijos tipas Cilindras, prisukamas
Lazerio apsaugos klasė Nėra
Šviesos taškas 0 mm²
Maks. apsaugotos išvesties srovė 200 mA
Min. reflektoriaus atstumas 1000 mm
Su pasrovinių perjungimo įrenginių stebėjimo funkcija No
Su perkrovimo blokiruote No
Reakcijos laikas 20 ms
OSSD perjungimo įtampa, kai būsena - „aukštas“ 0 V
Įspėjimas prieš gedimą No
Optinio paviršiaus medžiaga Plastikinis
Analoginė išvestis 0 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA No
Analoginė išvestis -10 V ... +10 V No
Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA No
Su davikliu 0 mm
Daviklio diametras 18 mm
Daviklio aukštis 0 mm
Su analogine komunikacijos sąsaja No
Su komunikacijos sąsaja „AS-Interface“ No
Su komunikacijos sąsaja „CANOpen“ No
Su komunikacijos sąsaja „DeviceNet“ No
Su komunikacijos sąsaja „Ethernet“ No
Su komunikacijos sąsaja INTERBUS No
Su komunikacijos sąsaja PROFIBUS No
Su komunikacijos sąsaja RS 232 No
Su komunikacijos sąsaja RS 422 No
Su komunikacijos sąsaja RS 485 No
Su komunikacijos sąsaja SSD No
Su komunikacijos sąsaja SSI No
Daviklio ilgis 95 mm
Maks. perjungimo atstumas 3000 mm
Įtrauktas reflektorius Yes
Su kita analogine išvestimi No
Atsisiuntimai
Aprašymas
This product is part of the XU range, an offer of photoelectric sensors. This photoelectric sensor in a cylindrical M18 design with polarized reflex detection system. It supports 2m nominal sensing distance and 1 NO discrete output. The photoelectric sensor with a rated supply voltage of 24V to 240V AC/DC. It is furnished with 3-pin 1/2inch-20 UNF male connector for electrical connection. It is an IP67 rated product. The enclosure is made of nickel plated brass. Its dimensions are 18mm (diameter) x 82mm (length). It weighs 0.095kg. It is ideal for material handling, packaging, labelling, assembly, lift, escalators or food and beverage industries. This product is certified by CE, CSA and UL. The kit includes sensor and XUZC50 reflector. The XU is for non contact sensing up to a hundred meters of objects of any shape and any type. The XU range offers a full line of photoelectric proximity sensors dedicated to material handling, packaging, labelling, lift, food and beverage industries.