Photoelectric sensors XU, XU5, diffuse, Sn 0.4 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 3389110736328
MPN: XU5M18MA230
Pakuotė: 1
Dėžė: 22
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 5-10 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Photoelectric sensors XU, XU5, diffuse, Sn 0.4 m, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Prekės ženklas Telemecanique
Kategorijos Fotoelektriniai jutikliai
Kilmės šalis* FR
ETIM EC001821
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Perjungimo dažnis 25 Hz
Elektrinės jungties tipas Kabelio spindulys
Jungiklio funkcijos tipas Įprastai atviras kontaktas (NO)
Šviesos tipas Infraraudonųjų spindulių šviesa
Saugos lauko perdavimo diapazonas 1 m
Saugos tipas pagal IEC 61496-1 1
Daviklio bangų ilgis 0 nm
Saugos laipsnis (IP) IP67K
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3389110736328
Pakavimo lygis 2 3389110736326
Kiti techniniai duomenys
Maks. išeigos srovė 200 mA
Korpuso medžiaga Metalas
Pritaikytas saugumo funkcijoms No
Aplinkos temperatūra -25-55 °C
Su laiko funkcija No
Puslaidininkinių išvesčių su signalizavimo funkcija skaičius 1
Energiją naudojančių kontaktinių išvesčių su signalizavimo funkcija skaičius 0
Apsaugotų puslaidininkinių išvesčių skaičius 1
Apsaugotų energiją naudojančių kontaktinių išvesčių skaičius 0
Sąsajos, skirtos saugos komunikacijai, tipas Kita
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 24-240 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 24-240 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 24-240 V
Operacijos vykdytojo saugos klasė 0 saugos klasė
Nustatymo procedūra Rankinis nustatymas
Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dujoms Nėra
Apsaugos nuo sprogimo kategorija, taikoma dulkėms Nėra
Korpuso konstrukcijos tipas Cilindras, prisukamas
Lazerio apsaugos klasė Nėra
Šviesos taškas 0 mm²
Maks. apsaugotos išvesties srovė 200 mA
Min. reflektoriaus atstumas 0.3 mm
Su pasrovinių perjungimo įrenginių stebėjimo funkcija No
Su perkrovimo blokiruote No
Reakcijos laikas 20 ms
OSSD perjungimo įtampa, kai būsena - „aukštas“ 0 V
Įspėjimas prieš gedimą No
Optinio paviršiaus medžiaga Plastikinis
Kabelio apvalkalo medžiaga Kita
Analoginė išvestis 0 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA No
Analoginė išvestis -10 V ... +10 V No
Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA No
AWG skaičius 0
Su davikliu 0 mm
Daviklio diametras 18 mm
Daviklio aukštis 0 mm
Su analogine komunikacijos sąsaja No
Su komunikacijos sąsaja „AS-Interface“ No
Su komunikacijos sąsaja „CANOpen“ No
Su komunikacijos sąsaja „DeviceNet“ No
Su komunikacijos sąsaja „Ethernet“ No
Su komunikacijos sąsaja INTERBUS No
Su komunikacijos sąsaja PROFIBUS No
Su komunikacijos sąsaja RS 232 No
Su komunikacijos sąsaja RS 422 No
Su komunikacijos sąsaja RS 485 No
Su komunikacijos sąsaja SSD No
Su komunikacijos sąsaja SSI No
Daviklio ilgis 82 mm
Maks. perjungimo atstumas 600 mm
Įtrauktas reflektorius No
Su kita analogine išvestimi No
Jungiklio funkcija Tamsos jungiklis
Atsisiuntimai
Aprašymas
This product is part of the XU range, an offer of photoelectric sensors. This general purpose single mode photoelectric sensor in XU5 cylindrical M18 design. It has a diffuse detection system. It supports nominal sensing distance of 0.4m in diffuse mode with 1 NO discrete type of output signal. It is furnished with 2m cable for electrical connection. It is an IP67 rated product. It is a photoelectric sensor with a rated supply voltage of 24V to 240V AC/DC, a maximum residual current of 1.5mA and a switching frequency of ≤25Hz. This sensor, with infrared diffuse emission, has 1 LED for output state. The enclosure is made of nickel plated brass with PMMA lens. Its dimensions are 18mm (Diameter) x 82mm (Length) and weighs 0.15kg. It is ideal for material handling, packaging, labelling, assembly, lift, escalators or food and beverage industries. This product is certified by CSA, CE and UL.