| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | SF-PH 1-80 - Screwdriver |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Kryžminis atsuktuvas
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8205 4000 00 |
| Bendras ilgis | 0 mm |
| Ašmenų ilgis | 0 mm |
| Rankenos dizainas | 2 komponentai |
| Geležtės diametras | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4046356589949, 4046356589949 |
| Izoliuotas | No |
| Svoris | 0 g |
| Antimagnetinis | No |
| 1000 V izoliacinė apsauga | No |
| Gnybtų funkcija | No |
| Tikslus modelis | Yes |
| Mažai kibirkščiuojantis modelis | No |
| Veržliarakčio diametras (šešiakampis ) | 0 mm |
| Veržliarakčio plotis (kvadratinis suktuvas) | 0 mm |