| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Philips HueWA 6W A60 E27 4P EUR |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
E27 LED lemputės, 6 W
E27 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E27 |
| Spalvos temperatūra | 2200-6500 K |
| Lempos galia | 6 W |
| Šviesos srautas | 806 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8719514328280 |