| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PHI WFB 50W GU10 927 DIM 1PF/6 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorijos |
GU10 LED lemputės (taškinės), 1 W
GU10 LED lemputės (taškinės), 2700K GU10 lemputės |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 4.7 W |
| Šviesos srautas | 345 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8719514372306 |