| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | APACC851051 GLAND PG21 POLYCARBONATE ; APACC851051 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Modelis | Tiesus |
| Sriegio ilgis | 10 mm |
| Sriegio tipas | PG |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Tinka kabelio diametrui nuo / iki | 16 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Nominalus sriegio dydis coliais / dujų vamzdžio sriegis | 3/8 colių |
| Nominalus metrinis sriegio dydis / PG | 16 |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815246371 |
| Spalva | Pilkas |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Veržliarakčio plotis | 23 mm |