| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | CUSTOMIZABLE HEAD SELECTOR SWITCH |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Jungiklių ir indikatorių priekiniai elementai
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000222 |
| Skylės diametras | 22.5 mm |
| Jungiklio padėčių skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 3606481821935 |
| Su atidarymu | 0 mm |
| Ertmės metrinis aukštis | 0 mm |
| Lęšių konstrukcijos tipas | Apvalus |