| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PERILEX angled plug, 25 A, white |
| Prekės ženklas | ABL |
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000462 |
| Nominali srovė | 25 A |
| Nominali įtampa | 400 V |
| Kontaktai | 3P+N+E |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 4011721028019 |
| Pakavimo lygis 2 | 4011721028019 |
| Pakavimo lygis 3 | 4011721028019 |
| Spalva | Baltas |
| Kabelio įeiga | Tiesus |
| Medžiaga | Duroplastas |
| Paviršiaus apdailos kontaktai | Dengtas nikeliu |
| RAL numeris (gretimas) | 1013 |
| Kontaktinė medžiaga | CuSn |