| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MESH TRAY 70x500 Zplus PERFORMANCE |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC000853 |
| Modelis | Be sujungimo |
| Medžiaga | Plienas |
| DC tiekimo įtampa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480445002 |
| Spalva | Kita |
| Plotis | 500 mm |
| Aukštis | 75 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvanizuotas ir dengtas karštojo merkimo būdu |
| Svoris | 0 kg/m |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Ilgis | 3000 mm |
| Laidų kryžminė sekcija | 4.9 mm |
| Integruota pertvara | Nėra |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 32428 mm² |
| Profilio forma | U forma |
| Sujungėjas be varžto | No |
| Tarpas tarp atramų pagal IEC 61537 | 0 mm |
| Maks. saugi darbinė apkrova pagal IEC 61537 | 0 N/m |