| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PE/PEN CU SET FOR CABLE TO XT7 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| Priedo tipas | Tvirtinimo dalys/ rinkinys |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4022903037323, 4022903037323 |
| Plotis | 55 mm |
| Aukštis | 101.5 mm |
| Gylis | 263 mm |