| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MKDSO 2,5/ 4-4 SET - PCB terminal block |
| Prekės ženklas | Phoenix Contact |
| Kategorijos |
Spausdintinių plokščių jungtys ir gnybtai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC002643 |
| Nustatyta įtampa | 400 V |
| Lygių skaičius | 1 |
| Nominali padidėjimo įtampa | 4 kV |
| Kampinė štampuota grandinės plokštė / laidininko jungtis | Kita |
| Nominali srovė In | 24 A |
| Elektrinių jungčių skaičius | 4 |
| Pakavimo lygis 1 | 4017918906122, 4017918906122 |
| Aukštis | 18.05 mm |
| Korpuso spalva | Žalias |
| Darbinės temperatūros diapazonas | -40-105 °C |
| Izoliacinės medžiagos degumo klasė pagal UL94 | V0 |
| Per didelės įtampos kategorija (vertė) | III |
| Užterštumo laipsnis (vertė) | 2 |
| Laidininko jungties tipas | Varžto jungtis |
| Štampuojamos grandinės plokštės jungties tipas | Kita |
| Jungties kaištuko diametras | 1.4 mm |
| Kaištuko ilgis | 3.5 mm |
| Jungties paviršiaus medžiaga | Skarda |
| Modulinės tarpų jungtys | 5 mm |
| Banderolės tipas | kartonas (SMD) |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis | 0.14-2.5 mm² |
| Prijungiamo laidininko skerspjūvis | 0.25-2.5 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos plona gija be kabelio galinės movos | 0.14-2.5 mm² |
| Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas | 0.14-0.75 mm² |
| Izoliacinio kūno medžiaga | Kita |
| Štampuotos grandinės plokštės tvirtiklio tipas | Jungiamasis kontaktas |