| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PCB SOCKET |
| Prekės ženklas | FINDER |
| ETIM | EC001456 |
| Montavimo metodas | Tiesioginis montavimas |
| Galimas funkcijos praplėtimas | No |
| Elektrinės jungties tipas | PCB jungtis |
| Kaištukų skaičius | 5 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823367200 |
| Plotis | 10 mm |
| Aukštis | 30.5 mm |
| Gylis | 10.5 mm |
| Su nuimamais gnybtais | No |