| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PCB SOCKET |
| Prekės ženklas | FINDER |
| ETIM | EC001456 |
| Montavimo metodas | Tiesioginis montavimas |
| Galimas funkcijos praplėtimas | No |
| Elektrinės jungties tipas | PCB jungtis |
| Kaištukų skaičius | 8 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823194189 |
| Plotis | 21.5 mm |
| Aukštis | 29.5 mm |
| Gylis | 11.5 mm |
| Su nuimamais gnybtais | No |