PBB/4-630/32 image 1
PBB/4-630/32
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8413893034366
MPN: 5118610400
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas PBB/4-630/32
Prekės ženklas S&P
Kategorijos Oro cirkuliaciniai ventiliatoriai
Kilmės šalis* ES
Suderintos sistemos kodas 8414 5925 00
ETIM EC011012
Spalva Juodas
Plotis 890 mm
Modelis Grindys
Gylis 840 mm
Suglaudinamas No
Sukamas Yes
Energijos sunaudojimas 1.7 kW
Rotacinis greitis 1200 1/min
Medžiaga Apdorotas plienas
Elektrinė jungtis Gnybtai
Kabančio objekto ilgis nuo / iki 0 mm
Aukštis nuo / iki 1149 mm
Dažnis 50 Hz
Saugos laipsnis (IP) IP65
Jungties įtampa 230 V
Su termine apsauga Yes
Tinka montavimui prie sienos No
Nukrauto oro tūris 16450 m³/h
Tinka elektroniniam valdymui Yes
Tinka transformatoriaus valdymui No
Sparnuotės skersmuo 630 mm