| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZE336 Interior fitting system |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Priedo tipas | Pritaikymas elektros laidų sistemai |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617314240 |
| Plotis | 246 mm |
| Aukštis | 53 mm |
| Gylis | 63 mm |