| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Patch unit 6 x RJ45 tool-less category 5e UTP |
| Prekės ženklas | BTicino |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC001128 |
| Jungties tipas | Kita |
| Ekranuotas | No |
| Tinka įvairioms jungtims | 24 |
| Kategorija | 5E |
| Jungties tipas | RJ45 8(8) |
| Magistralių / sankabų skaičius | 24 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012199976280 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012199976297 |
| Pakavimo lygis 3 | 8012199976280 |
| Montavimo metodas | 19 colių tvirtinimas |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 482.6 mm |
| Aukštis | 43.8 mm |
| Gylis | 80.8 mm |
| Aukščio vienetų skaičius | 1 |
| Suderinamas su Grade2TV pagal XP-C 90-483 | No |
| Suderinamas su Grade3TV pagal XP-C 90-483 | No |