| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | End cap for profile + cover S, Endcap SMALL wing profile 24.9/13 |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kilmės šalis* | GB |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 4821 1010 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Spalva | Žalias |
| Lipnus | Yes |
| Tekstas | Su įrašu |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969258296 |
| Plotis | 0 mm |
| Be halogeno | Yes |
| Aukštis | 0 mm |
| Diametras | 30 mm |
| Ilgis | 0 mm |
| Magnetinis | No |
| Permatomas | No |
| Fluorescencinis | No |