| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Front WGX-S F80 2x50mm R1013/70 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000023 |
| Plotis | 12.7 mm |
| Paviršiaus apdorojimas | Dengtas |
| Ilgis | 100 mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 7315880099192 |
| Modelis | Profiliuotas |
| Be halogeno | Yes |
| RAL numeris | 1013 |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Gaubtų montavimo metodas | Vidinis |