| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PARATHOM® PRO AR111 100 24 ° 13.3 W/2700 K G53 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G53 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Diametras | 110.7 mm |
| Lempos efektyvumas | 71 lm/W |
| Lempos forma | Atšvaitas |
| Ilgis | 62 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 13.3 W |
| Šviesos srautas | 950 lm |
| Lempų žymėjimas | AR111 |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Spindulio kampas | 24 ° |
| Pakavimo lygis 1 | 4058075448742 |
| Pakavimo lygis 2 | 4058075448759 |
| Pakavimo lygis 3 | 4058075448742 |
| Spalva | Baltas |
| Korpuso spalva | Kita |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Energijos taupymo klasė | A |
| Šviesos stipris | 2150 cd |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 40000 h |
| Nominali srovė | 1.25 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 15 kWh |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM4 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG1 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 100000 |
| Vardinis šviesos srautas pagal IEC 62612 | 950 lm |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |
| Galios faktorius | 0.8 |
| Energijos efektyvumo indeksas (EEI) | 0.2 |
Low-voltage LED reflector lamps AR111 with retrofit pin base. Product features: LED alternative to low voltage halogen lamps. High color consistency: ≤ 4 SDCM. Dimmable. Base: G53. Excellent color rendering (Ra: 97). Lifetime: up to 40,000 h. Product benefits: Quick, simple and safe replacement without rewiring. Design, dimensions, luminous flux comparable to an incandescent or halogen lamp. Low maintenance costs thanks to long lifetime. No UV and near-IR radiation in the light beam. Stepless dimming. Very high dimmer compatibility, see also www.ledvance.com/dim. Compatible with many common conventional and electronic control gears (see also compatibility list). Instant 100 % light, no warm-up time. Areas of application: Shops and exhibition rooms. Domestic applications. Commercial applications. Accent lighting. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.