| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Papildbloks 35mm² 3P |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Šynų sistemos ir priedai
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000275 |
| Nominali srovė | 0 A |
| Polių skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 3303430041559 |
| Pakavimo lygis 2 | 3303430041556 |
| Pakavimo lygis 3 | 3303430041558 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Įvesčių skaičius | 0 |
| Išvesčių skaičius | 0 |