| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Panel board component RCD 2-pole 40A, 30mA |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000003 |
| Nustatyta srovė | 40 A |
| Nustatyta įtampa | 230 V |
| Polių skaičius | 2 |
| Nominali gedimo srovė | 0.03 A |
| Srovės nutekėjimo tipas | A |
| Selektyvinė apsauga | No |
| Trumpo jungimosi sistemos išjungimo pajėgumas (lcw) | 10 kA |
| Srovės padidėjimo intensyvumas | 0.25 kA |
| Trumpalaikis ribinis delsos atjungimas | No |
| Dažnis | 50 Hz |
| Pakavimo lygis 1 | 6418677658976 |
| Pakavimo lygis 2 | 6418677658976 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis |
| Suprojektuotas gylis | 70.5 mm |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Galima papildoma įranga | Yes |