| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Panel board component MCB+RCD 2-pole C10, 30mA |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000905 |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Nustatyta įtampa | 230 V |
| Išleidimo charakteristika | C |
| Nominali gedimo srovė | 0.03 A |
| Srovės nutekėjimo tipas | A |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Apsaugotų polių skaičius | 2 |
| Polių skaičius (bendras) | 2 |
| Pakavimo lygis 1 | 6418677658952 |
| Pakavimo lygis 2 | 6418677658952 |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Suprojektuotas gylis | 70 mm |
| Srovės padidėjimo intensyvumas | 0.25 kA |
| Srovės apribojimo klasė | 3 |
| Įtampos perviršiaus kategorija | 3 |
| Užterštumo laipsnis | 2 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Dažnis | 50 Hz |
| Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį | Yes |
| Nominalus trumpo jungimosi atjungimo pajėgumas IEC 60947-2 | 0 kA |
| Laisva nuo klaidų apsauga | No |