| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Pan head tapping screw 3,5 x 13 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7318 1568 00 |
| ETIM | EC000891 |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426154186 |
| Pakavimo lygis 2 | 8711426154186, 8711426154186 |
| Galvos forma | Plokščias apvalus antgalis |
| Priveržimo sistema | Varžto skylė |
| Sriegio formavimas | Sriegį pjaunantis |
| Ilgis | 170 mm |
| Sriegio metrinis dydis (M..) | 3.5 |
| Griovelis tarp sriegių | 2 mm |
| Grūdintas | Yes |
| Sriegio diametras | 0 mm |
| Prasigręžiantis | Yes |